پاسخ به پرسش های متداول

FAQمعمولا برای خرید یک محصول ممکنه که سوالاتی ذهن شما را درگیر کند و به دنبال پاسخ سوالات باشید برای اینکه خریدی آگاهانه داشته باشید. در این راهنما قصد داریم تا برخی از سوالات مربوط به خرید پیانو را مطرح کنیم به همراه پاسخشان، شاید برخی از این سوالات، سوال شما هم باشد، بنابراین می توانید به پاسخ سوالتان برسید. با ما همراه باشید.

سوالات متداول در مورد خرید پیانو:

میخواستم بدونم برای شروع کدام یک از مدل های پیانو دیجیتال مناسب تر است؟

پیشنهاد ما به شما برای شروع یادگیری پیانو دیجیتال رولند می باشد که هم دارای قیمت مناسبی هستند و هم از امکانات و کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به محصولات ما در فروشگاه آلیک موزیک مراجعه کرده و روی گزینه پیانو دیجیتال رولند کلیک کنید و مدل های آن را بررسی کنید.

آیا این صحت داره که با استفاده از پیانوهای دیجیتال فرم درست دست خراب میشه؟

باید بگوییم که خیر. این موضوع درست نیست زیرا که فرم صحیح دست به دو عامل مهم بستگی دارد، یکی اینکه آموزش صحیح نداشته باشین و دوم اینکه هنرجو توجهی به آموزش ها و همکاری مناسب با استاد و مربی آموزشی خود نداشته باشد.

آیا فروشگاه آلیک روزهای جمعه باز است؟

بله، فروشگاه آلیک موزیک همه روزه حتی روزهای تعطیل رسمی نیز پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز از ۹ صبح تا ۹ شب می باشد.

چرا خرید پیانو دست دوم مناسب نیست؟

خرید پیانو دست دوم مناسب نیست، شاید اشتباه باشد. می توان گفت که خرید پیانو دست دوم توصیه نمی شود. ولی در صورتی که اطلاعات کافی در مورد پیانو را دارید و سال هاست که در این زمینه فعال هستید و می دانید که چه پیانویی با چه ویژگی هایی حتی شاید مدل دست دوم برایتان می تواند کارایی داشته باشد، شاید خرید پیانوی دست دوم برایتان مناسب باشد.

در صورتی که مبتدی هستید و هنوز اول راه هستید و اطلاعات کافی از پیانو ندارید بهتر است از پیانوهای نو آن هم با قیمت مناسب استفاده کنید.

چند ساعت تمرین برای نتیجه گیری بهتر برای آموختن پیانو نیاز است؟

هر چه زمان برای تمرین بیشتر باشد بهتر است ولی با توجه به محدودیت هایی نظیر کمبود وقت و یا ظرفیت هنرجو معمولا تمرین روزانه بین ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت در روز ایده آل می باشد. مطمئنا میزان تمرین روزانه بستگی به وقت و توانایی هر هنر جو دارد، که هر چه تمرین و تلاش بیشتر باشد نتیجه مطلوب تر خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر این مطلب را مطالعه بفرمایید: مدت زمان یادگیری پیانو چقدر است

یادگیری پیانو سخت است یا آسان؟

در مورد فراگیری پیانو نمی توان گفت که سخت است یا آسان، زیرا این موضوع بستگی به میزان تمرین و علاقه ی هنرجویان دارد. اما با توجه به اینکه هنرجو در ابتدای کار با پیانو می تواند آکوردهای ساده را بزند، این امر باعث ایجاد انگیزه در وی شده و کار با پیانو برایش لذت بخش خواهد بود.